Kategorie

Dodatkowe opcje przeglądania

Nasze hity

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Statystyka

 • Ilość produktów: 699
 • Ilość kategorii: 199
 • Ilość promocji: 135
 • Ilość nowości: 23
 • Aktualnie klientów na stronie: 15
 • Sklep odwiedziło: 58345 klientów
 • Sklep działa od: 25-02-2017

UNIFONY

UNIFONY

Unifony są częścią systemu domofonowego, która to przeznaczona jest do pracy wewnątrz danego lokalu. Takie elementy mogą być tradycyjne ze słuchawką bądź też głośnomówiące. Podstawowym ich zadaniem jest właściwe nawiązanie łączności wraz z bramofonem, dzięki czemu możliwa jest komunikacja. Jednak to nie wszystkie funkcje, jakie musi spełniać taki unifon analogowy. Poza zapewnieniem możliwości prowadzenia wszelkich rozmów ma on także zwalniać rygiel elektromagnetyczny umieszczony przy drzwiach bądź furtce.

To sprawia, że domofony znacznie ułatwiają życie. Przede wszystkim zwiększają one nasze bezpieczeństwo, a przy tym równocześnie pozwalają w prosty sposób wpuścić gości. Unifony mogą być wykonane w różny sposób, nie ma tutaj bowiem przyjętej jednej zasady. W zależności od rodzaju taki unifon analogowy ma określoną ilość przewodów. O tym trzeba koniecznie pamiętać, albowiem, jeśli chcemy dokonać modernizacji starego sprzętu, to musimy na to szczególnie zwrócić uwagę, aby dokupić właściwy model.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
U1010 Unifon słuchawkowy

U1010 Unifon słuchawkowy

157,44 zł157,44 zł brutto128,00 zł netto
U1010 Unifon słuchawkowy. SYSTEM VIDOS DUO Niepolaryzowane, dwużyłowe połączenie i współpraca z modułami funkcyjnymi to niezawodne i bardzo komfortowe rozwiązanie instalacyjne sprawdzające się w niemal każdych warunkach. Urządzenia odznaczają się doskonałą…
szt. Kup Terazdodaj do porównaniadodaj do ulubionych
U1011 Unifon głośnomówiący

U1011 Unifon głośnomówiący

157,44 zł157,44 zł brutto128,00 zł netto
U1011 Unifon głośnomówiący. SYSTEM VIDOS DUO Niepolaryzowane, dwużyłowe połączenie i współpraca z modułami funkcyjnymi to niezawodne i bardzo komfortowe rozwiązanie instalacyjne sprawdzające się w niemal każdych warunkach. Urządzenia odznaczają się…
szt. Kup Terazdodaj do porównaniadodaj do ulubionych
M8W – Unifon słuchawkowy do systemu wideodomofonowego domofon VIDOS

M8W – Unifon słuchawkowy do systemu wideodomofonowego domofon VIDOS

153,75 zł brutto125,00 zł netto
 • Producent: VIDOS
 • Dostępność: Dostępny
Najważniejsze cechy produktu:
 • Sterowanie elektrozaczepem
 • Możliwość rozbudowy o dodatkowe unifony M8W lub M361W lub dowolne monitory VIDOS ( z wyjątkiem monitorów z serii 900)
 • Funkcja interkomu
 • Przystosowany do sterowania niskoprądowym elektrozaczepem DC12V bez konieczności stosowania dodatkowego transformatora.
 • Instalacja 3 przewodowa + 2 do rygla (przy samodzielnym układzie) 3 + zasilanie, jako dodatkowy do monitora.
 • wymiary 90x200x50mm
szt. Kup Terazdodaj do porównaniadodaj do ulubionych

Unifon, czyli aparat domofonowy

Aparat domofonowy występuje najczęściej w wersji z pojedynczym przyciskiem otwierającym drzwi. Obecnie jednak na rynku można znaleźć unifony wraz z dodatkowymi przyciskami pełniącymi rozmaite funkcje. Klawisze takie mogą być na przykład używane do wywoływania unifonów będących w tym samym systemie. Czasami służą również do włączania oświetlenia. W przypadku domków jednorodzinnych w zupełności jednak wystarczy zwykłe urządzenie z jednym przyciskiem.

Unifon, który sprawi, że domofon będzie działał perfekcyjnie

Taki standardowy unifon domofonowy sprawdza się bardzo dobrze i może posłużyć przez długi czas. Jeśli planują więc Państwo zainstalować tani domofon, to taki unifon na pewno będzie tutaj idealnym wyborem. Jest on niewielki, poręczny i ładnie się komponuje z otoczeniem. Z pewnością spełnia wszelkie oczekiwania klientów, gdyż oferuje wystarczające funkcjonalności. Ważne jest, aby dobrze komunikował się z bramofonem, a w przypadku naszych produktów funkcja ta działa bardzo dobrze.

Decydując się na domofon, musimy nie tylko wybrać dobrej jakości unifon, ale również bramofon. Te dwa elementy powinny ze sobą dobrze współgrać, gdyż tylko dzięki temu będzie zapewniona właściwa komunikacja. Pamiętajmy, aby podczas podejmowania decyzji dobrać tego typu sprzęt do własnych potrzeb. Unifon może być mianowicie tradycyjny ze słuchawką bądź też głośnomówiący, co dla niektórych osób jest wygodniejszym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdyż oferujemy unifony bardzo wysokiej jakości i jesteśmy przekonani, że spełnią Państwa oczekiwania.