Kategorie

Dodatkowe opcje przeglądania

Nasze hity

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Statystyka

  • Ilość produktów: 699
  • Ilość kategorii: 199
  • Ilość promocji: 80
  • Ilość nowości: 23
  • Aktualnie klientów na stronie: 6
  • Sklep odwiedziło: 58925 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

Unifon cyfrowy

Unifon cyfrowy

Bardzo szybki rozwój technologii i elektroniki wpłynął również na dziedzinę systemów domofonowych. Klasyczne rozwiązania powoli odchodzą już do przeszłości. Obecnie natomiast pojawia się bardziej zaawansowana technika jak na przykład bramofon i unifon cyfrowy, które to chętnie wybierane są przez klientów. Klasyczne panele z wieloma przyciskami zastępuje się klawiaturami cyfrowymi. Dodatkowo system domofonowy może też współpracować z centralą telefoniczną czy systemem alarmowym i zapewniać wiele innych funkcji. Ważną kwestią jest wybór sprzętu wewnętrznego. Taki unifon głośnomówiący może być tu dobrym rozwiązaniem.

Domofony cyfrowe najczęściej wybierane są do domów wielorodzinnych, a także osiedli mieszkaniowych, jednak mogą być też systemem w domku jednorodzinnym. Unifon cyfrowy jest bowiem niezmiernie przyjemny w obsłudze. Co wyróżnia tego typu sprzęt, to nowoczesny design. Unifon bezsłuchawkowy prezentuje się wspaniale we współczesnych aranżacjach i dodaje im elegancji. Podstawową zaletą instalacji cyfrowej jest prostota okablowania. To zdecydowanie ułatwia cały montaż.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Unifon bezsłuchawkowy i głośnomówiący

Urządzenie wewnątrz mieszkania może być naprawdę nowoczesne. Dość często spotyka się już unifon bezsłuchawkowy i głośnomówiący. To rozwiązanie sprawia, iż komfort jego użytkowania jest znacznie wyższy. Dlatego też wielu klientów decyduje się właśnie na taki unifon cyfrowy. W wykonaniu cyfrowym tworzy się także instalacje wideodomofonowe, które to mogą być czarno-białe, bądź kolorowe. To jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalności całego sprzętu. Warto więc zastanowić się, czy nie potrzebujemy takich dodatków.

Unifon bezsłuchawkowy i głośnomówiący

Choć unifon cyfrowy może być stosowany w domku jednorodzinnym, to jednak częściej takie systemy cyfrowe stosuje się w przypadku miejsc, gdzie zlokalizowane jest kilka mieszkań. Możliwa jest tutaj bowiem konstrukcja bardziej skomplikowanych rozwiązań, które ułatwią obsługę budynku z kilkoma klatkami. W takiej sytuacji możliwe jest więc prowadzenie rozmowy z modułu przy bramie wjazdowej wraz z mieszkaniem niewykluczające możliwości kontaktu w obrębie pozostałych klatek schodowych.

Z tych właśnie powodów unifon cyfrowy doceniony został przez klientów i chętnie wybierany jest zarówno do mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Cyfrowe systemy zapewniają bowiem znacznie wyższą jakość użytkowania. Przy tym są one też zdecydowanie prostsze przy ewentualnej rozbudowie. Warto więc rozważyć taki unifon głośnomówiący, albowiem jesteśmy przekonani, iż spełni on Państwa wszelkie oczekiwania. W naszym sklepie znajdą Państwa produkty najwyższej jakości, więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą.