» » DOMOFONY BEZPRZEWODOWE

Kategorie

Dodatkowe opcje przeglądania

Nasze hity

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Statystyka

  • Ilość produktów: 699
  • Ilość kategorii: 199
  • Ilość promocji: 135
  • Ilość nowości: 23
  • Aktualnie klientów na stronie: 5
  • Sklep odwiedziło: 57643 klientów
  • Sklep działa od: 25-02-2017

DOMOFONY BEZPRZEWODOWE

DOMOFONY BEZPRZEWODOWE

Wideofon, bezprzewodowy domofon czy model analogowy – w każdym przypadku domofon jest urządzeniem zapewniającym nam dostęp do głosowej komunikacji na dość niewielkiej odległości. Taki zestaw składa się między innymi z bramofonu zlokalizowanego na zewnątrz oraz unifonu, który montuje się w środku mieszkania bądź domu. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli, zapewniających nie tylko komfort pod względem użytkowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Ostatnio dość modne stały się domofony bezprzewodowe, które są zdecydowanie łatwiejsze w montażu.

Mnogość dostępnych modeli powoduje, iż wybór może wydawać się skomplikowany, ale równocześnie z łatwością dobierzemy coś odpowiedniego dla siebie, co spełni nasze wszelkie oczekiwania. Domofon bezprzewodowy może być tutaj przykładem. Ważne jest, aby znaleźć urządzenie, które będzie zaspokajać nasze potrzeby i równocześnie pod względem wizualnym wpisze się w aranżację domu. Na początku jednak zastanówmy się, jakie funkcje powinien spełniać tego typu domofon cyfrowy. Czy zależy nam jedynie na otwieraniu bramy, a może chcielibyśmy również móc obserwować teren przed bramą.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Domofony radiowe – domofony bezprzewodowe zewnętrzne

Choć dotychczas najpopularniejsze były domofony analogowe, to jednak ostatnimi czasy na rynku pojawiły się również domofony cyfrowe, które zaczęły zachwycać swoimi funkcjonalnościami. W przypadku domofonów analogowych urządzenie składa się z bramofonu, mocowanego na zewnątrz. Może być on umieszczony na bramie bądź przy drzwiach wejściowych. Ten element wyposażony jest w głośnik, mikrofon oraz przycisk. To właśnie za pomocą jego daje się sygnał mieszkańcom domu o przybyciu. Ostatnio dość modne stały się domofony bezprzewodowe zewnętrzne, pozwalające uniknąć zbędnej ilości kabli.

Dobrej jakości domofon bezprzewodowy

Każdy domofon zawiera też unifon, a więc słuchawkę, umieszczoną na ścianie wewnątrz danego mieszkania. Choć domofony analogowe doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych, to jednak cyfrowy domofon czy domofon radiowy może też być dobrym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że najlepiej wybrać taki model, który to można w przyszłości rozbudować. Czasami może być potrzeba montażu dodatkowych słuchawek. Oferowane przez nas domofony cyfrowe mają naprawdę atrakcyjne ceny, więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wybierając domofon bezprzewodowy warto poznać wcześniej opinie na jego temat. Dzięki temu dowiemy się, jak dany sprzęt sprawdza się w warunkach domowych. Wszelkiego typu domofony bezprzewodowe z pewnością są dobrym wyborem, a w naszym sklepie oferujemy dość atrakcyjne ceny. Sprzedawany przez nas sprzęt jest bardzo wysokiej jakości i jesteśmy przekonani, iż spełni on Państwa wszelkie oczekiwania. Takie domofony radiowe idealnie sprawdzają się w domkach jednorodzinnych.